Mieszkanie 6

Twoje wymarzone mieszkanie

Osiedle Lawendowe, to nowoczesna inwestycja w skład której wchodzi 10 mieszkań. Obiekt zlokalizowany jest w bliskiej odległości od rynku w Iłży. Mieszkania o powierzchniach od 34,66 m2 – 109,95 m2

Wszystko w zasięgu!

Budynek zlokalizowany w spokojnej okolicy, w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Piechotą w kilka minut od sklepów, rynku, ważnych punktów w mieście Iłża. Z mieszkań na pierwszej kondygnacji rozpościera się widok na zamek oraz panoramę miasta.

Przyjazna architektura

Budynek zaprojektowany został jako dwukondygnacyjny, z czytelnie zaznaczonym wejściem głównym oraz funkcjonalną komunikacją wewnątrz obiektu. Komórki lokatorskie dostępne z poziomu parteru. Duże przestronne tarasy, w połączeniu z nowoczesną architekturą sprawią, że poczujesz się kameralnie i komfortowo.
Każde mieszkanie posiada indywidualny układ funkcjonalny. Dzięki temu jako nieliczni oferujemy niepowtarzalne aranżacje
i wyjątkowy pomysł na to, jak chcesz mieszkać. Dodatkowo mieszkania mają bardzo dobre ekspozycje w stosunku do stron świata. Wybierz idealne mieszkanie, odpowiednie dla siebie!

Wszystkie mieszkania posiadają tarasy lub balkony. Największy taras ma pow. ponad 65m2. W mieszkaniach przewidziano instalację pod montaż klimatyzacji indywidualnej.
5D Inwestycje decoration

Bezpieczeństwo

Wszystkie mieszkania wyposażone są w drzwi antywłamaniowe, od strony korytarzy ogólnodostępnych, zamykane elektrycznie rolety okienne zewnętrzne, teren osiedla zostanie ogrodzony.

Wysoki standard i energooszczędność

Budynek ocieplany został warstwami styropianu do 25cm, zastosowano okna w pakietach 3 szybowych, które dają energooszczędność, termoizolację i świetną izolacyjność akustyczną. Ogrzewanie mieszkań to indywidualne piecyki gazowe dwufunkcyjne. Wykończenie w wysokim standardzie części wspólnych; strefy wejściowej, klatki schodowej, korytarzy.

Lokalizacja

ul. Powstania Styczniowego 17
27-100 Iłża

W okolicy

  • Centrum miasta Iłża – Rynek
  • Liczne sklepy, Lewiatan, Żabka, Birdronka, Apteka
  • Szkoły, Przedszkole, Plac zabaw
  • Zamek Biskupi, Muzeum Regionalne
  • Szpital, Kościół

Ułatwienia dostępu