Włókniny

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Witamy Państwa na Stronie internetowej Firmy GOTEX.

Mamy nadzieję, że dzięki przejrzystemu, czytelnemu menu łatwo będzie Państwu dotrzeć do poszukiwanych informacji!

Jako innowacyjne Przedsiębiorstwo z wieloletnim doświadczeniem, cieszące się zaufaniem Kontrahentów krajowych i zagranicznych, pragniemy także dla Państwa być niezawodnym, godnym zaufania Partnerem Biznesowym.

Aktualności

„Projekt realizowany na podstawie umowy o dofinansowanie nr POPW.01.05.00-26-0009/20-00 w ramach działania 1.5 Dotacja na kapitał obrotowy Programu Operacyjnego Polska Wschodnia 2014-2020”

 

„Strategia Wzornicza firmy Gotex drogą do zwiększenia konkurencyjności” – Projekt realizowany w ramach Działania 1.4 Wzór na konkurencyjność I etap.

Rozbudowa floty transportowej

ciezarowki 2_00000_00000Informujemy, że jesteśmy w trakcie rozbudowy Naszej Floty transportowej, wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom, potrzebom i wymaganiom, w zakresie systematyczności i terminowości dostaw, co daje Gwarancję Niezawodnej Współpracy!

Innowacyjny system technologiczny formowania włókien

rolki-gotexInformujemy, że w naszym Przedsiębiorstwie został wprowadzony innowacyjny system technologiczny formowania włókien, który umożliwił uzyskanie: jednorodności, równości, zwiększonej puszystości włóknin, odpowiedniego zgrzewu i powtarzalności różnych gramatur wytwarzanego produktu. Dzięki stałym działaniom w ulepszaniu procesu produkcji możemy zagwarantować najwyższą jakość produkowanych włóknin.

Nowa strona internetowa GOTEX

Witamy na nowej stronie internetowej. Stworzyliśmy z myślą o naszych klientach nowoczesną witrynę informacyjno – kontaktową. Przyszli klienci mają możliwość zapoznania się z naszą ofertą produktową, a dotychczasowi klienci mają ułatwiony kontakt z naszą firmą. Zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi informacjami zamieszczonymi na stronie.